Prosíme zákazníky, aby při prvním přihlášení do nového e-shopu provedli novou registraci! Při špatném zobrazení stránek použijte CtrL + F5. Děkujeme.

Obuv

Boty protiprořezové CLASSIC 42 597659442

Robustní, přesto lehké a pohodlné boty, ideální pro příležitostné outdoorové aktivity. Vyrobeny z kůže, uvnitř zesílené mikrovlákno a podšívka z polyesterové síťoviny. Polstrovaný přední jazyk poskytuje podporu a vyšší pohodlí. Zesílené přední část a oblast paty zaručují vyšší odolnost proti opotřebení a zajišťují skvělou stabilitu pro kotníky a chodidla. Boty se snadno obouvají díky zadnímu poutku. Rychloupínací háčky usnadňují utažení a uvolnění tkaniček. Vyjímatelné stélky jsou omyvatelné. Nejedná se o obuv pro každodenní nošení, ale pro příležitostnou ochranu nohou při práci s řetězovou pilou s ochranou proti proříznutí. Obuv splňuje EN 17249: 2013 úroveň třídy 1 (20 m/s). Velikosti 39-47.

Boty protiprořezové CLASSIC 42 597659442

FA586447142
Boty protiprořezové CLASSIC 43

Cenově dostupné protipořezové boty od Husqvarny. Vyrobeny z kůže, uvnitř zesílené mikrovlákno a polyesterová podšívka ze síťoviny. Zesílené spodní části a oblast paty zaručují dobrou odolnost proti opotřebení a vysokou stabilitu pro kotníky a nohy. Vhodné pro uživatele , kteří nepotřebují úplně 100% profesionální protipořezové boty,které bývají zpočátku velmi tvrdé a je potřeba je denním používáním vyšlápnout,, ale ocení pohodlí a bezpečnost. Ochrana proti proříznutí do 20 m/s. Uvedená obuv má následující vlastnosti: Ochrana prstové části - Přední část boty je vyztužena mikrovláknem. Pevná opora - Robustní design obuvi zvyšuje životnost výrobku a poskytuje oporu pro nohy a kotníky při práci. Protiskluzová podrážka - Stabilní podešev s velmi dobrou přilnavostí zabraňuje prokluzování i na zmrzlém povrchu. Ochrana proti proříznutí - Třída 1 (20 m/s) Neprořezná špička Materiál - Kůže

Boty protiprořezové CLASSIC 43

FA586447143
Boty protiprořezové TECHNICAL, vel.42

Vysoce pohodlná a lehká ochranná bota pro použití za všech povětrnostních podmínek. Dobře navržená konstrukce paty, vyšší, stabilní horní část s měkkým vnitřkem pro pohodlí.

Boty protiprořezové TECHNICAL, vel.42

FA597659242